lennaplace
bio categories archive contact

Photoshoot

fashion

Prinášam Vám outfit, ktorý sme fotili presne pred týždňom. Zvolila som kožené nohavice, ktoré síce robia moje stehienka tlstejšie, ale koho to zaujíma? Robím všetko preto, aby som sa udržiavala fit a cvičím 3-4krát do týždňa, takže ja som spokojná so svojim telom ;-) A každý, kto je zdravý a nemá žiadne zdravotné problémy by mal byť takisto spokojný! Veľa ľudí trpí rôznymi chorobami, niekedy nevyliečiteľnými a častokrát sú šťastnejší ako my zdraví ľudia. Mimochodom môžeme sa chvíľku venovať týmto topánkam? Rozhodne môj najobľúbenejší kúsok! Možno ste ich už videli v jednom z mojich článkov, ale keď sú také pohodlné a originálne, tak som ich musela pripomenúť :-) Chodiť v nich môžete hodiny a nohy Vás bolieť istotne nebudú. Dlho som ich hľadala na rôznych webových stránkach až som na ne natrafila na stránke River Island. Tak dúfam, že sa Vám fotky páčia :-)

Translation: This was my look a week ago. I went for these leather pants which makes my legs quite fat but who cares? I do my best to keep my body fit and train as much as I can (3- 4times a week). So I´m satisfied with my body ;-) And everybody who is healthy should be satisfied too! Many people suffer from different kind of disease and are sometimes more happy than those who have no problems with their health. Btw can we talk a little bit about this shoes? Definitely my new favourites ATM! Maybe you´ve already seen them here at my blog in a post but they are so comfy and original that I had to include them here again :-) You can walk in them hours and hours and do not feel any pain. I have searched for them in different websites until I finally found them at River Island. Hope you like these pictures :-)

Súľovské skaly

Uncategorized

O tomto mieste mi raz rozprával kamarát a ja som mu vtedy povedala, že tam určite niekedy zájdeme. Moje víkendy sú vždy vyplnené nejakými aktivitami, či už domácimi prácami, cvičením alebo objavovaním nových miest :-) A práve preto, keď som mala včera čas, sadli sme do auta a nasmerovali sme si to rovno na Súľovské skaly. Cesta zabrala asi 50 minút a keď sme dorazili na miesto, museli sme si trochu zamakať a vyšlapať kopec až sme nakoniec dorazili do Zrakovej pyramídy. Vytvoril ju Slovák Juraj Gábor a má 18 metrov. Pôvodne bola vytvorená na výstavu do galérie v Zlíne. Prvotný zámer bol, že sa v nej budú premietať videozáznamy meniacej sa krajiny. Až po čase tvorcovi napadla myšlienka, že by sa videá mali nahradiť skutočnou krajinou a tak ju premiestnili rovno do prírody. Počasie nám síce neprialo (bolo pod mrakom), ale myslím si, že na to, aby sme sa nachvíľu zastavili v tomto uponáhľanom svete a vychutnali si ten krásny pocit ticha nemusíme mať slnko na oblohe :-) Takže ak máte čas a radi trávite svoj voľný čas aj v prírode, určite sa tam zastavte ;-) Náš výlet sme zakončili najlepším burgrom aký som kedy jedla v Remy´s pub. Mňamka neskutočná !

Translation: When my friend told me about this place I immediately said that we have to go there. I spend my weekends by cleaning a house, training or discovering new places :-) And this weekend was one of those that I had a free time so we get in the car and went straight to Súľovské skaly. It took us approximately 50 minutes to get there and when we finally arrived we took a walk up to the Zraková pyramída. It is designed by Juraj Gábor and is 18 meters long. It was originally created for an exhibition in a gallery in Zlín. The initial idea was that videos of the changing landscape will be projected there. But after some time the architect challenged the idea that video should be replaced by a real country, and so it moved straight into the countryside. Although the weather was not on our side (it was cloudy), I think that no matter what the weather is we can stop for a moment in this busy world and enjoy the wonderful feeling of silence. So if you have a time and are a fan of nice landscape you should stop by ;-) We ended our trip with the best burger I´ve ever had at Remy´s pub. Soooo delicious !

Workout

Uncategorized

Dnes som opäť zavítala do gymu a dala si poriadne do tela. Ďakujem skvelej Mirke, ktorá vie zostaviť tabatu vždy tak, že odchádzam s roztrasenými nohami a rukami domov :-D Ale ja tieto tréningy jednoducho zbožňujem! Dnes sme cvičili aj s náradím (trx,kettlebell, činky) a dali sme 10 tabát namiesto pôvodných 8! Snažila som sa venovať aj pilatesu (kvôli bolestiam chrbta), ale ja nejak nie som na pomalé tréningy. Keď už tréning, tak nech to bolí, páli a má rýchlu intensitu :-) To je to, čo je pre mňa najvhodnejšie. Po tráningu si väčšinou dám cottage cheese so zeleninou a knäckebrot ;-) Zajtra makáme znovu :-)

Translation: Today I visited the gym again and worked out. Many thanks to Mirka who always do her best and makes a tough tabata session that I can barely walk afterwards :-D But I do love this kind of workout! Today we have 10 circles of tabata with some stuff like trx, kettlebell and dumbbells instead of 8! When I was in Brno I tried to do pilates (because of a back pain), but I´m not kinda person who can do slow moves. The workout has to be painful and has to have a high intensity :-) I often eat cottage cheese, vegetables and knäckebrot for a dinner when I work out. I´m gonna fill in my schedule with a workout tomorrow as well :-)