lennaplace
bio categories archive contact

The End

Uncategorized

Ahojte :-) Je to už nejaký ten čas, čo som s Vami komunikovala, ale môj dôvod odmlky bol kvôli učeniu sa a sústredeniu sa na dokončenie Výšky. A... podarilo sa ! :-) Moja 5,5 ročná tour je na konci a ja sa môžem znovu nadýchnuť a venovať sa veciam, čo ma bavia naplno. Ak premýšľate nad tým, či ísť na Vysokú školu, za mňa vravím choďte do toho! Ja som spoznala množstvo skvelých ľudí a zažila kopec srandy, zážitkov, ktoré si so sebou ponesiem v spomienkach celý svoj život <3 Som happy jak dva grepy, že už to mám za sebou (mám na mysli všetko to učenie) a preto si pripíjam na úspech. Zajtra Vám sem hodím svoj prvý cheescake v živote, ktorý čuduj sa svete aj chutil aj som dostala pochvalu :-D Prajem Vám ešte pekný utorkový večer ;-)

Translation: Hi babes :-) It´s a while since I talked to you last time, but the reason was that I studied hard for my final exam. Aaand.. I made it ! :-) I finished my 5,5 year tour and I can breathe again and do what I want to do. If you´re thinking about going to University, just do it ! I met amazing people and had soo much fun <3 I´m happy that it´s finally over (studies not parties)! I also made a cheescake during the weekend so I will post my recipe tomorrow. Stay tuned ;-) Have a great evening ;-)

The general position of each person formed from the set circumstances, among which health. Types well-being presented difficult system, on which not only common mood depend, but also functionality of the organism. No chance unravel and explore state of health, types well-being, and additionally others components of the healthy strong organism, if thoroughly not go into the next concept. Thus, the health of a person, to date, is called normal and durable psychosomatic state of the individual. <a href=http://aboutdiseases.50r.in/tooth-extraction-healing-process>wisdom tooth extraction healing</a>

Zomoshish