lennaplace
bio categories archive contact

Wedding

Uncategorized

Ahojte priatelia :-) Chcem sa s Vami podeliť o náš krásny a nezabudnuteľný svadobný deň <3 Budem Vám sem postupne pridávať fotky a popisovať, čo sa u nás všetko dialo :-) Postupne Vám v troch častiach odhalím zákulisie aj samotnú svadbu. Poviem Vám na začiatok len toľko, že svadba bola pre mňa od začiatku jeden veľký projekt, na ktorom sme spolu s manželom Jurajom pracovali 14 mesiacov. Áno, čítate správne. Bolo to náročných, ale zároveň aj jedny z najkrajších mesiacov. Všetko sme do detailov vymysleli, zorganizovali (v mojom prípade musela aj zlatá farba písma na MENU sedieť s tou na menovkách ,keďže tieto dve veci tvorili dvaja rôzny dodávatelia haha :-)) až sme nakoniec dotiahli náš deň D do dokonalosti a veselica sa mohla začať :-) Pokiaľ by ste mali záujem o bližšie info o všetkom, čo sme museli zariadiť prípadne kontakty na dodávateľov, kľudne píšte, veľmi rada Vám na Vaše otázky odpoviem a pošlem kontakty :-) Z vlastnej skúsenosti viem, aké náročné je vybrať nie že dobrého ale naozaj profesionálneho fotografa, kameramana a podobne (pokiaľ nie sú vašimi známymi :-)) My sme mali obrovské šťastie a s Jurajom sme si vybrali ako vynikajúceho fotografa Juraja, tak aj veľmi talentovaného mladého kameramana Števka, ktorého tvorbu budete môcť vidieť už o chvíľu aj tu na mojom blogu :-) Je to nádhera! Takže sa máte na čo tešiť!
Poďme teda na to od začiatku :-) V prvej časti Vám ukážem fotky, čo sa príprav týka, cez pýtanie nevesty až po samotný obrad a príchod na „miesto činu“ Svadobnú hostinu.


Svadobné šaty :-)

Popolnočné šaty. Tieto sú moje a zatiaľ si ich plánujem nechať :-)

Prípravy začali make up-om a hairstailingom, o ktorý sa postarala pre mňa rozhodne talentovaná Aďka, ktorá si vždy robí svoju prácu na výbornú a ja som bola tá najspokojnejšia nevesta!

U nás doma sa zišli aj družičky, ktoré sa rovnako nechali skrášliť Aďou a panovala u nás krásna atmosféra plná smiechu hlavne po príchode Simonky, mojej kamošky zo strednej a neskôr aj spolubývajúcej :-) S ňou sa teda nikto nenudí, vždy vie človeka rozosmiať <3

Výber účesu :-)

Kuk :-)

Takýto krásny účes na želanie mi vyčarovala vizážistka Aďka :-)

Objímačky <3

V plnej paráde čakám na svojho princa :-)

Na svadbe nám celý čas hrala cimbálovka, ktorá aj sprevádzala ženícha, keď si išiel pre nevestu :-)

A tu je už samotný sprievod hostí.

Ako prvá falošná nevesta prišla Simonka, ktorá však Jurkovi hlavu nepomiatla haha :-D

Tradície u nás sú také, že najskôr sa ženíchovi ukážu dve falošné nevesty a ako tretia ide TÁ PRAVÁ :-) Jurko povedal, že môže byť a tak sme sa vybrali na obrad :-)

Obrúčky <3 Prstienky sme si zaobstarali v KAMEA Trenčín. Môžem len doporučiť, neprídete do normálneho kamenného obchodu, ale do luxusnej predsiene s klavírom, veľkým zlatým zrkadlom a príjemným sedením, kde na Vás bude čakať majiteľ KAMEI. Juraj (majiteľ) vám s radosťou poradí k vašej spokojnosti. My sme chceli od začiatku iba zlaté obrúčky, nakoniec sme skončili s ružovým elegantným zlatom a vôbec neľutujeme. Obrúčky sú bez špekulácií, jednoduché s tým, že ja mám na prsteni kamienok :-) Vyzerajú skvelo!

Jurko pri čítani sľubov. Ak môžem poradiť, nebojte sa toho a radšej svojej polovičke aj keď iba prečítajte sľuby v pôvodnom znení. Je to krajšie a úprimnejšie ako iba BERIEM. Ale to je iba môj názor.

Tramtadadáááá....a sme svoji <3

Nádherná výzdoba za pomoci Biely Ateliér. Všetko som si do detailov naplánovala a Dominika (majiteľka Bieleho Ateliéru, šikovná žienka) to všetko dotvorila a bolo to presne podľa mojich predstáv <3 Dominika dokonca navrhla, že by sme mohli na strop zavesiť zlaté kruhy s kvetmi, čo symbolizuje nekonečnú lásku. Bez váhania som súhlasila! Ďakujeme veľmi pekne :-) Pozn. vysnívala som si svadbu so zlatými detailmi, aby to malo nádych elegancie, takže stoličky, moje lodičky, písmo muselo byť zlaté. Čo poviete na výzdobu?

Zabudla som poznamenať, že to bola pivoňková svadba :-) Všade samé pivoňky, moje naj naj naj :-)

Prepravca nevesty :-D

Tu sa dostávame k prvému tancu mladomanželov. Ten sme trénovali pod dozorom Robka Pavlíka, skúseného tančníka, ktorý nám pomohol s choreografiou a my sme to vo finále roztočili :-)